معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا گفت

اعتکاف خلوتگاهی است با خدا

شناسه خبر : 58162

1397/01/19

تعداد بازدید : 158

اعتکاف خلوتگاهی است با خدا
خضری معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) عسلویه : اعتکاف، خلوتگاهی است با خدا. اعتکاف سیم اتصالی است برای کسایی که در دنیای گرفتار شدند. و حضور در این مراسم معنوی موجب خودباوری و معرفت الی الله می شود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) عسلویه معاونت فرهنگی این مدرسه : اعتکاف، خلوتگاهی است با خدا.

خضری معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) عسلویه در گفت گو با روتابط عمومی این مدرسه به ارائه گزارشی از برگزاری مراسم اعتکاف و اعزام مبلغ به مساجد پرداخت و گفت: اعتکاف، خلوتگاهی است با خدا. اعتکاف سیم اتصالی است برای کسایی که در دنیای گرفتار شدند. و حضور در این مراسم معنوی موجب خودباوری و معرفت الی الله می شود.

وی در ادامه افزود: بحمدلله امسال نیز طلاب این مدرسه برگزاری مراسم اعتکاف روستای بیدخون و چاهکبکان شهر گله دار از استان فارس را بر عهده گرفتند و علاوه بر این، مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) طلاب فعال و مبلغ را جهت تبلیغ در 7 مسجد اعزام کرد که علاوه بر شهرستان عسلویه در سه شهرستان مهر، کنگان و لامرد نیز این اعزام صورت گرفت.

معاونت فرهنگی مدرسه علمیه الزهراء(سلام الله علیها) ادامه داد: برنامه های اجرایی در این مساجد شامل: برگزاری نماز جماعت، برگزاری حلقه های مهدویت، بیان احکام، برگزاری جلسات سخنرانی، خواندن دعا برگزاری جلسات تفسیر، قرائت قرآن و... .